Twoja przeglądarka nie obsługuje animacji flashKASETONY PODŚWIETLANE

Najpopularniejsza forma identyfikacji firm na zewnątrz budynków. - kasetony tradycyjne - brzegi wykonane są z listwy aluminiowej, malowanej na dowolny kolor. Zewnętrzna część wykonana jest z bezbarwnej plexi, wyklejonej specjalną folią do podświetleń. całość podświetlona jest tradycyjnymi jarzeniówkami. - kasetony z dibondu - całość wykonana jest ze specjalnej blachy aluminiowej. Elementy świecące są wycinane, co nadaje charakterystyczny efekt tym kasetonom - świecą tylko wybrane elementy a nie cały szyld. Brzegi kasetonu są "zawinięte" co nadaje estetyczną, jednobryłową formę. kaseton może być wyklejony foliami jednobarwnymi lub zadrukowany w pełnym kolorze.

 

SZYLDY NA BLASZE

Jest to najtańsza i najbardziej popularna forma reklamy zewnętrznej. Standardowo laminujemy wydruki, co zapobiega odbarwianiu wynikającemu ze szkodliwego działania promieni słonecznych.

 

SZYLDY KUTE

Oferujemy niepowtarzalne i ponadczasowe szyldy prosto od kowala. Nadają one charakterystyczny klimat i atmosferę. Ich atutem jest również długowieczność - im starsze tym lepsze.

 

MARKIZY, DASZKI

Na zachodzie europy bardzo rozpowszechniona forma reklamy. Odpowiednio wykonane markizy nadają wyjątkowy charakter lokalom, zachęcając do odwiedzenia wnętrza. Na markizach wykonujemy nadruki a ich oświetlenie często zastępuje tradycyjne kasetony.

 

  

 

 

Renowacja pylonu.

 

 

 

Talica na blasze z rusztowaniem.